Paieška - Well You

Gal ir galima susigyventi su lėtiniu nuovargiu, virškinimo sutrikimais, akne ar svorio mažinimo sunkumais.Bet ar tikrai to norite?

Mano vardas Viktorija

Esu sertifikuota integralios sveikatos mentorė ir funkcinės mitybos specialistė. Asmeninė kelionė geresnės savijautos ir sveikatos link atvedė mane būtent ten, kur esu dabar. Esu ir būsiu šalia tų, kurie nori jaustis ir gyventi sveikiau nei gyvena šiandien.

Paslaugos

Mano kompetencijos holistinės sveikatos ir integracinės mitybos srityse padės optimizuoti ir atkurti Jūsų sveikatą. Pasitelkiant mokslu pagrįstą holistinį požiūrį sprendžiamos skirtingos jūsų sveikatą trikdančios problemos.

Klientams siūlau 2 paslaugų paketus, kurie apima organizmo atstatymo programas, mentorystę bei funkcinės medicinos testus išsamesniems duomenims gauti.

Daugiau apie paslaugas ČIA.

Virškinimo sistemos sutrikimai

Virškinimo sistemos sutrikimai

Hormonų disbalansas

Hormonų disbalansas

Sutrikusi skydliaukės veikla

Sutrikusi skydliaukės veikla

Lėtinis nuovargis

Lėtinis nuovargis

Svorio mažinimo sunkumai

Svorio mažinimo sunkumai

Ligų prevencija

Ligų prevencija

Profesionali mentorystė ir edukacija

Profesionali mentorystė ir edukacija

Jeigu tarp šių situacijų atpažinote save, susitikime jūsų sveikatingumo konsultacijai!

Ar šios paslaugos man aktualios?

Paslaugų privalumai

Integralus sveikatos požiūris

Kūnas – tai tarpusavyje susijęs organizmas. Visos jūsų ląstelės, organai ir sistemos harmoningai dirba tam, kad išliktumėt gyvi ir sveiki. Jei kažkuri sritis išsibalansuoja, nukenčia visas kūnas. Norint, kad organizmas galėtų gyti pats, privalu subalansuoti visas jo funkcijas. Būtent tokiu požiūriu vadovaujasi integracinės sveikatos specialistai.

Šio požiūrio šaknys glūdi ajurvedinėje rytų filosofijoje, bet tuo pačiu vienija naujausius šiuolaikinės medicinos pasiekimus. Jo esmė – traktuoti organizmą kaip nedalomą sistemą. Tuomet šalinami ne tik simptomai, bet ir negalavimų/ligų priežastys.

Bioindividualumo principas

Kas tinka vienam, nebūtinai tinka kitam. Dviejų vienodų žmonių nėra ir negali būti. Juk skiriasi mūsų genetinis fonas, kraujo grupė, patiriamo streso lygis ir daugybė kitų faktorių. Visa tai sudaro mūsų BIOLOGINĮ INDIVIDUALUMĄ.

Dėl šios priežasties mano aukščiausias prioritetas ir dėmesys bus skirtas Jūsų individualiai sveikatos istorijai, emocinei, psichologinei ir fizinei būklei. Holistinės sveikatos mentorius pirmiausia turi pažinti žmogų, suprasti jo esmines problemas – tik tada gali formuoti individualiai pritaikytas rekomendacijas ir protokolus, kurie nuves link ilgalaikių pokyčių, organizmo gijimo ir aukštesnės gyvenimo kokybės.

Funkcinės medicinos testai

Kas iš tikrųjų sukelia Jūsų sveikatos problemas? Maisto netoleravimas, kandidozė ar gerųjų ir blogųjų bakterijų disbalansas, parazitai, pelėsis, hormonų pusiausvyros sutrikimai, vitaminų ar mineralų trūkumas, sunkieji metalai, aplinkos toksinai, lėtinis stresas? Išsiaiškinus negalavimų priežastis, galime padėti organizmui gyti greičiau ir efktyviau.

Naudoju pažangiausius sertifikuotus funkcinės medicinos testus, kurių pagalba nustatomos organizmo disbalanso priežastys, o atsižvelgus į gautus rezultatus, sudaroma itin tiksli individuali organizmo atstatymo natūraliais būdais programa. Funkcinės medicinos laboratoriniai tyrimai leidžia visapusiškai pažvelgti į Jūsų organizmą ir tai, kas iš tikrųjų vyksta ląstelių lygmenyje.

Baigiau daugiau nei 160 valandų trukmės studijas ir įgijau sertifikatą, kuris leidžia klientui išaiškinti gautų rodyklių reikšmes. Priklausomai nuo nusiskundimų, testai gali būti rekomenduojami, tačiau nėra būtini. Dažnu atveju užtenka klausimyno ir išsamaus pokalbio su klientu.

Registruokitės vienkartinei konsultacijai

Konsultacijos metu išklausysiu problemas ir nusiskundimus, rekomenduosiu tinkamiausią ir jūsų lūkesčius atitinkantį paketą, atsakysiu į visus kylančius klausimus, nukreipsiu suteikdama pirmines rekomendacijas.

Viktorija Macijauskienė
AR GALI VIENAS POKALBIS PAKEISTI TAVO GYVENIMĄ?

Ar gali vienas pokalbis pakeisti tavo gyvenimą?

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą mano turinį apie holistinę sveikatą, mitybą, specialius pasiūlymus bei naujausius kursus!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!