Produktai Archive - Well You

Laikas tikram pokyčiui.

Mano žinios tampa Tavo žinojimu.

Kartu atstatykime Jūsų gyvenimo pusiausvyrą!

APIE MOKYMUS

Šie mokymai atsirado iš noro padėti – ne vienetams, o daugumai, kurie ieško atsakymų, bet ne visada juos randa. Supratau, kad nors ir esame labai skirtingi – savo problemomis neretai esame panašūs. Visa paskaitų medžiaga grįsta mokslu ir naujausia moksline medžiaga, o įsigiję paskaitą, taip pat gausite ir priedus su testais, receptais, interaktyvia ar kita kursą papildančia informacija. Šie mano kursai buvo sukurti tam, kad padėtų Jums atrasti naują gyvenimo kokybę.

Kodėl šie mokymai man tokie svarbūs? Gyvename paradoksų pasaulyje – dažnai girdime, kaip svarbu savimi rūpintis, tačiau mus supa aplinka, kuri dažnu atveju kenkia mūsų sveikatai. Maistas, žalingi įpročiai, užterštumas, triukšmas, stresas, nuoseklumo stokojanti rutina – visi šie veiksniai mums daro neigiamą įtaką. Visiškai pabėgti nuo to nepavyks, bet nuo ko pradėti norint sau padėti?

Mano kompetencijos integralios sveikatos ir funkcinės medicinos srityse padės pagerinti Jūsų sveikatą ir savijautą. Pasitelkiant mokslu pagrįstą holistinį požiūrį, suteiksiu žinias, kurių dėka spresime skirtingas Jūsų sveikatos problemas ir į kasdieninę rutiną integruosime naujus įpročius!

RINKITĖS MOKYMUS

STRESO BIOCHEMINIS POVEIKIS ŽMOGAUS ORGANIZMUI

65,00

LĖTOS MEDŽIAGŲ APYKAITOS PRIEŽASTYS IR SPRENDIMAI

45,00

TOKSINAI. JŲ KONTROLĖS SVARBA. DETOKSIKACIJA.

65,00

GELEŽIES STOKA

35,00

MIEGO SUTRIKIMAI. PRIEŽASTYS IR SPRENDIMAI.

45,00

CUKRAUS LYGIO STABILIZAVIMO SVARBA

45,00

MOKYMŲ RINKINIAI

STRESAS + TOKSINAI

110,00

STRESAS + MEDŽIAGŲ APYKAITA + TOKSINAI

145,00

STRESAS + MIEGAS

90,00

STRESAS + CUKRAUS ŠUOLIAI

90,00

STRESAS + CUKRAUS ŠUOLIAI + TOKSINAI

155,00

VISI KURSAI + DOVANA (-15% IR KŪNO ŠEPETYS)

270,00

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

 • Įsigijau du Jūsų kursus – apie medžiagų apykaitą ir stresą. Labai patiko, visiems rekomenduoju! Viskas susisteminta, aiškiai ir skoningai pateikta. Šiandien atsikėliau su didele motyvacija gyventi sveikiau. Ačiū už Jūsų kuriamą turinį ir įkvėpimą gyventi sveikiau ir sąmoningiau.

  – Patvirtintas narys

 • Išklausiau mokymus apie streso įtaką ir jo valdymą – neapsakomai patiko ir įkvėpė! Daug naudingos informacijos ir apie papildus, ir daug mokomosios-praktinės medžiagos.

  – Patvirtintas narys

 • Labai patiko etapais pateikta informacija – kai supranti kaip kūną veikia stresas, daug lengvia save motyvuoti kažką keisti, o žingsnių kaip tą daryti dalis labai išsami, manau tikrai naudosiu!

  – Patvirtintas narys

 • Visiškai kitaip dabar matau savo medžiagų apykaitą! Pagaliau atradau klaidas, kurias dariau Ir beje, jas labai lengva ištaisyti – ačiū!

  – Patvirtintas narys

 • Šiandien peržiūrėjau streso paskaitą… Tu esi dovana moterims. Tiek informacijos, šilumos, tikrumo, profesionalumo, bet tuo pačiu atrodo, kad pasakoji tik man.

  – Patvirtintas narys

 • Nusipirkau toksinų seminarą, o vėliau dar ir kitus du seminatus. Puikiai investuoti pinigai. Lauksiu kitų seminarų!

  – Patvirtintas narys

 • Užteko paklausyti vienos Jūsų paskaitos ir aš jau noriu daryti pokyčius savo gyvenime.

  – Patvirtintas narys

 • Įsigijau visus mokymus. Savaitgalį pradėjau nuo streso poveikio mokymų; man labai surezonavo, net supurtė, visą savaitgalį bandžiau suvokti kaip ilgalaikis stresas, kuris tarsi patapęs komforto zona, daro įtaką mano savijautai. Dirbsiu su savimi tikrai! Ačiū už medžiagą – konstruktyvi, nuosekli ir labai gili.

  – Patvirtintas narys

Viktorija Macijauskienė

APIE MANE

Labas, mano vardas Viktorija!

Jungtinėse Amerikos Valstijose tapau sertifikuota integralios sveikatos mentore ir funkcinės mitybos specialiste. Asmeninė kelionė link sveikatingumo, produktyvumo ir energijos atvedė mane būtent čia, kur esu dabar. Padėsiu tą kelią atrasti ir Tau, nes, tikiu, kad tai mano pašaukimas!

Esu ir būsiu šalia tų, kurie nori gyventi sveikiau nei gyvena šiandien, ir tų, kurie nori rūpintis savimi iš vidaus. Labai svarbu (s)veikti ne tik fiziniame kūne, bet ir surasti balansą emociniame lygmenyje. Žinau, kad mano sukauptos žinios gali padėti išspręsti ne tik sveikatos negalavimus, bet ir pakeisti esminius Tavo gyvenimo būdo principus ir įpročius. Nekantrauju jais pasidalinti!

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą mano turinį apie holistinę sveikatą, mitybą, specialius pasiūlymus bei naujausius kursus!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!