Visi kursai + Dovana (-10% ir kūno šepetys) - Well You

Visi kursai + Dovana (-10% ir kūno šepetys)

Šis specialus mokymų rinkinys skirtas tiems, kurie pasiruošę nuolat tobulėti ir pagilinti žinias visose svarbiausiose sveikatingumo temose! Tai daryti galėsite palaipsniui ir dar ženkliai sutaupydami! Įsigiję šį rinkinį, gausite visas iki tol išleistas paskaitas. Taip pat, kaip padėką, prie šių kursų padovanosiu WELL YOU bestseller’į – kūno šepetį, kurio veikimo principą ir naudą šiose paskaitose esu paminėjusi ne kartą! Daugiau apie šį produktą galite perskaityti čia.

Puikiai tinka kaip prasminga dovana tam, kuris nori šį gyvenimą nugyventi sąmoningai ir kokybiškai. O gal kaip tik nori imtis pokyčių ir naujos rutinos?

Šiuo metu šį paskaitų rinkinį sudaro: streso, toksinų, lėtos medžiagų apykaitos, geležies stokos, miego sutrikimų ir cukraus lygio stabilizavimo svarbos paskaitos. Paspaudę ant kiekvienos iš šių paskaitų būsite nukelti į konkrečios paskaitos aprašymą bei galėsite peržiūrėti trumpą kurso ištrauką.

Dėmesio! Visa mokymų medžiaga bus pasiekiama tik prisijungus prie asmeninės Well You paskyros. Įvykdžius pirkimą, visą mokymų medžiagą rasite savo paskyroje.

270,00 

Kaina su mokesčiais.

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą mano turinį apie holistinę sveikatą, mitybą, specialius pasiūlymus bei naujausius kursus!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!