Apie mane - Well You

Apie mane

Labas, mano vardas Viktorija!

Jungtinėse Amerikos Valstijose tapau sertifikuota integralios sveikatos mentore ir funkcinės medicinos specialiste. Asmeninė kelionė link sveikatingumo, produktyvumo ir energijos atvedė mane būtent čia, kur esu dabar. Padėsiu tą kelią rasti ir Tau, nes, tikiu, kad tai mano užduotis ir pašaukimas! 

Mano kompetencijos man padeda atsakyti į Jūsų klausimus susijusius su hormonų disbalansu, virškinimo sistemos sutrikimais, lėtiniu nuovargiu, svorio reguliacija bei ligų prevencija. Man gera burti žmones, kurie nori gyventi sveikiau nei gyvena šiandien, kurie nori rūpintis savimi iš vidaus. Labai svarbu (s)veikti ne tik fiziniame kūne, bet ir surasti balansą emociniame lygmenyje. Žinau, kad mano sukauptos žinios gali padėti išspręsti ne tik sveikatos negalavimus, bet ir pakeisti esminius Jūsų gyvenimo būdo principus ir įpročius. Nekantrauju jais pasidalinti!

Jungtinėse Amerikos Valstijose baigiau vieno žymiausių JAV natūropatijos mokslų daktaro autorines studijas, taip pat įgijau sveikatos mentoriaus diplomą ir papildomus sertifikatus su hormonų pusiausvyros ir virškinimo sistemos atstatymo specializacija. Iki šios dienos, esu aktyvi „Institute of Functional Medicine“ narė, tad turiu galimybę nuolat tobulinti žinias šio instituto organizuojamuose webinaruose bei konferencijose ir turiu prieigą prie naujausios mokslinės medžiagos! Būtent remiantis ja, galiu kurti ir mokytis pati, kad šie mokymai taptų kuo efektyvesni ir suteiktų Jums dar daugiau pridėtinės vertės.

  • Institute for Integrative nutrition, NY, US
  • Hormone health, Institute for Integrative nutrition, NY, US
  • Gut health, Institute for Integrative nutrition, NY, US
  • Toxicity and detoxification, Institute for Integrative nutrition, NY, US
  • Integrative Health Practitioner Level 1, Boston,US
  • Integrative Health Practitioner Level 2, Boston, US
  • Dnalife® Certification courses and trainings
  • Membership at Institute for Functional medicine (IFM)

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą mano turinį apie holistinę sveikatą, mitybą, specialius pasiūlymus bei naujausius kursus!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!