Atsiliepimai - Well You

Klientų atsiliepimai

 

Miela Viktorija, Jūsų dėka tampa lengviau ir šviesiau gyventi!
Jau po pirmosios konsultacijos išėjau užsikrovusi tokios teigiamos energijos ir supratimo, tikėjimo ir dėkingumo – jaučiausi atradusi žmogų, į mano sveikatos problemas žiūrinčio kaip į visumą. Žmogų, kuriam rūpi mano sveikata. Sudėliojusi papildomų tyrimų, mitybos, protokolų planus, pritaikytus mano gyvenimo būdui, nei trumpam nepaliko savieigai. Nuolatinis dėmesingumas, patarimai ir stebino, ir džiugino.
Net „paslydus” einant sveikesnio gyvenimo link, iš jos nė karto neišgirdau neigiamos gaidelės.
Šiluma ir žmogiškumas.
Neverčiant, nieko neįrodinėjant, bet vedant link sąmoningumo tai daryti.
Jos energija, vidinis skleidžiamas džiaugsmas gyvenimu tiesiog įsuka, „užkrečia”. 
Labiausiai esu dėkinga už atėjusį suvokimą kaip gyvenimo būdas, teisinga mityba įtakoja mūsų gyvenimus.

Dėkinga būsiu amžinai.

– Patvirtintas narys

Šiuo metu mano savijauta iš ties puiki, atsižvelgiant į įtemptą laikotarpį darbe. Tai čia drąsiai galiu sakyti, kad tai ir jūsų nuopelnas. Mano didžiausias šių metų pasiekimas, tai nuoseklus rūpinimasis savimi. Toliau vadovaujuosi jūsų maisto papildų rekomendacijomis, prieš porą savaičių kaip tik atliko išsamius kraujo tyrimus, tai šeimos gydytojos komentaras pralinksmino: neturiu, ką ir pasakyti, tokius gerus rodiklius tokiu metų laiku matau labai retai.  

Praėjusiais metais kreipiausi, nes trūko jėgų, atrodė, kad nebepažįstu savo kūno. Nors sveika gyvensena man nebuvo naujiena, tačiau padėjote rasti esminius punktus, ko tuo metu trūko, be didelių iššūkio po dviejų mėnesiu džiaugiausi pagerėjusia savijauta. 

– Ieva

Į Viktoriją kreipiausi norėdama pagerinti savo sveikatos būklę, sureguliuoti gyvenimo ritmą bei energijos lygį. Viktorijos sudaryta programa pranoko visus mano lūkesčius. Be papildomo streso ir kančių sudarėme mitybos rutiną, įvedėme man specialiai (po kraujo tyrimo bei plaukų tyrimo) parinktus maisto papildus. Po papildų kurso pajaučiau pokytį gana greit – atsirado žymiai daugiau energijos, susireguliavo svoris, pagražėjo oda. Be to, labai svarbu, kad visuomet jaučiau nuoširdų Viktorijos norą man padėti, dėmesį, kas pridėjo papildomos motyvacijos, nes nesijaučiau viena šiame sveikatingumo kelyje. Po trijų mėnesių programos toliau laikausi visų patarimų ir jaučiu, kad tik Viktorijos dėka esu geriausios savo versijos kelyje.

– Patvirtintas narys

Kreipiausi dėl noro sužinoti kokia gali buti mano maksimali kūno energija. Po nėštumo ir gimdymo turėjau šiek tiek viršsvorio, jaučiausi vangi, be energijos. Po darbo su Viktorija tapau kupina energijos, ištirpo nereikalingas svoris. Man tiesiog prašvito akyse. Supratau esminius mitybos principus, dienos režimo svarbą. Aciu, Viktorijai, už tai ką daro!

– Patvirtintas narys

Į Viktoriją kreipiausi dėl lėtinio odos negalavimo, prastos emocinės būklės. Po nuodugnių tyrimų ir Viktorijos sudarytų sveikatinimo programų, kurių atsakingai laikiausi, – sveikatos problemos pasitraukė, atsirado gerokai daugiau energijos, o emocinė būklė susitvarkė. Labai vertinu Viktorijos palaikymą, atidumą ir aukštą profesionalumą mano sveikimo kelyje. Tai specialistė, kuria visiškai pasitikiu, nes pasiekti rezultatai kalba už save.

– Patvirtintas narys

Kreipiausi į Viktoriją turėdama tikslą susilaukti vaikelio. Buvau nustebinta jos atsidavimu savo darbui, gavau daugiau nei tikėjausi, ne tik žinias, bet ir nuoširdų palaikymą. Jau po trijų mėnesių bendro darbo – pastojau! Bet net ir pasibaigus programai, gavau knygų, gydytojų rekomendacijų, taip pat per visą nėštumo laikotarpį pati Viktorija ne kartą domėjosi, kaip sekasi. 

Šiandien šypsausi laikydama rankose savo mergytę. Esu labai laiminga, kad kreipiausi pagalbos, iš tikrųjų žodžiais sunku aprašyti dėkingumą žmogui, kuris turi ne tik sukaupęs daug žinių, bet ir turi didelę širdį.

– Giedrė

Įsigijau du Jūsų kursus – apie medžiagų apykaitą ir stresą. Labai patiko, visiems rekomenduoju! Viskas susisteminta, aiškiai ir skoningai pateikta. Šiandien atsikėliau su didele motyvacija gyventi sveikiau. Ačiū už Jūsų kuriamą turinį ir įkvėpimą gyventi sveikiau ir sąmoningiau.

– Patvirtintas narys

Išklausiau mokymų apie streso įtaką ir jo valdymą – neapsakomai patiko ir įkvėpė! Daug naudingos informacijos ir apie papildus, ir daug mokomosios-praktinės medžiagos

– Patvirtintas narys

Labai patiko etapais pateikta informacija – kai supranti kaip kūną veikia stresas, daug lengviau save motyvuoti kažką keisti, o žingsnių kaip tą daryti dalis labai išsami, manau tikrai naudosiu

– Patvirtintas narys

Visiškai kitaip dabar matau savo medžiagų apykaitą! Pagaliau atradau klaidas, kurias dariau Ir beje, jas labai lengva ištaisyti – ačiū.

– Patvirtintas narys

Šiandien peržiūrėjau streso paskaitą… Tu esi dovana moterims. Tiek informacijos, šilumos, tikrumo, profesionalumo, bet tuo pačiu atrodo, kad pasakoji tik man.

– Patvirtintas narys

Nusipirkau toksinų seminarą, o vėliau dar ir kitus du seminarus. Puikiai investuoti pinigai. Lauksiu kitų seminarų

– Patvirtintas narys

Užteko paklausyti vienos Jūsų paskaitos ir aš jau noriu daryti pokyčius savo gyvenime. Įsigijau visus mokymus. Savaitgalį pradėjau nuo streso poveikio mokymų – man labai surezonavo, net supurtė, visą savaitgalį bandžiau suvokti kaip ilgalaikis stresas, kuris tarsi patapęs komforto zona, daro įtaką mano savijautai. Dirbsiu su savimi tikrai! Ačiū už medžiagą – konstruktyvi, nuosekli ir labai gili.

– Patvirtintas narys

Aš ilgai vargau su miegu. Tiksliau jo kokybe. Labai vėlai gultis niekad nemėgau, bet ieškojau kur mano problema, ir tada pažiūrėjus Viktorijos mokymus supratau, kad turiu per daug dirgiklių, kurie man neleidžia ramiai užmigti ir kokybiškai pamiegot. Pakeičiau kelis įpročius ir rezultatai iškart pasijautė. Tai vienas geriausių mano atradimų, sveikata man šiuo metu tikras prioritetas, todėl tokia paskaita įkvepia mane dabar dar daugiau gilintis kaip pagerinti savijautą, esu labai laiminga atradusi Viktorijos mokymus!

– Patvirtintas narys

Peržiūrėjus visus kursus tikrai norisi keisti savo kasdienius įpročius. Ypatingai palietė streso kursas, kurį rekomendavau didžiąjai daliai savo pažįstamų. O geležies kursas buvo toks stiprus, kad iškart užsirašiau kraujo tyrimams, kurie ir nurodė, kad geležies kiekis labai žemas. Ačiū, Viktorija. Lauksiu ir visų kitų kursų!

– Patvirtintas narys

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą mano turinį apie holistinę sveikatą, mitybą, specialius pasiūlymus bei naujausius kursus!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!