Funkciniai tyrimai - Well You

Funkciniai tyrimai

Siūlomi funkciniai, savarankiškai namuose atliekami tyrimai, išsamiai atspindi unikalius jūsų organizmo poreikius – nuo hormonų lygio ir žarnyno sveikatos iki maistinių medžiagų trūkumo ir genetinių polinkių.

Gali būti naudingi, turint: hormonų sistemos sutrikimų, virškinamojo trakto sutrikimų, antinksčių disfunkciją (lėtinį nuovargį), išbalansuotą cukraus lygį kraujyje, miego sutrikimą, galvos skausmus/migreną, alergiją, aknę, viršsvorį, depresiją ir kt. sveikatos sutrikimus.

Patogumas ir komfortas

Tyrimų atlikimas nereikalauja važiavimo iš namų. Testas per 2-4 darbo dienas po apmokėjimo atvyks Jūsų nurodytu adresu. Tiesiog vadovaukitės lengvai naudojamomis instrukcijomis ir, naudodami iš anksto apmokėtą siuntimo etiketę, išsiųskite mėginius į sertifikuotas laboratorijas. Kai mėginiai laboratorijoje bus ištirti, Jūs elektroniniu būdu gausite išsamią ataskaitą, kurioje aprašyti rezultatai.

Atsakomybės apribojimas

Atkreipkite dėmesį, kad nors funkcinės medicinos laboratorijos suteikia vertingos informacijos apie sveikatą, jos nepakeičia profesionalaus gydytojo patarimo, diagnozės ar gydymo. Tyrimo ataskaita arba asmeninė konsultacija padės Jums suprasti rezultatus ir priimti pagrįstus sprendimus dėl jūsų sveikatingumo kelionės, tačiau jose nediagnozuojamos ir negydomos medicininės būklės. Visada konsultuokitės su gydytoju dėl bet kokių medicininių problemų arba prieš darydami reikšmingus sveikatos režimo pakeitimus.

Suteikite sau žinių ir įrankių, kad galėtumėte optimizuoti savo sveikatą. Užsisakykite funkcinės medicinos tyrimo rinkinį į namus dabar ir pradėkite savo kelią į geresnę savijautą!

TYRIMAI BE KONSULTACIJOS

DNA Life – HEALTH

225,00

DNA Life – SPORT

179,00

DNA Life – DIET

179,00

REIKALINGA KONSULTACIJA

Plauko analizė – sunkiųjų metalų ir būtinų mineralų tyrimas

169,00

Organinių rūgščių tyrimas

349,00

DUTCH hormonų tyrimas

369,00

GI EFFECTS – žarnyno mikrofloros tyrimas

569,00

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą mano turinį apie holistinę sveikatą, mitybą, specialius pasiūlymus bei naujausius kursus!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!