Stresas + Medžiagų apykaita + Toksinai - Well You

Stresas + Medžiagų apykaita + Toksinai

Tai bazinių paskaitų kursas, skirtas kiekvienam žmogui, kuris rūpinasi arba nori pradėti rūpintis savo kasdiene gerove arba turi problemų su virškinimo traktu, skydliaukės / hormonų veikla bei oda. Tai įvairiapusis požiūris į mūsų kasdienius pasirinkimus, aprėpiant pagrindinius emocines, fizines ir aplinkos aspektus.

Puikiai tinka kaip prasminga dovana tam, kuris nori šį gyvenimą nugyventi sąmoningai ir kokybiškai. O gal kaip tik nori imtis pokyčių ir naujos rutinos?

Šį paskaitų rinkinį sudaro: streso, toksinų ir lėtos medžiagų apykaitos paskaitos. Paspaudę ant kiekvienos iš šių paskaitų būsite nukelti į konkrečios paskaitos aprašymą bei galėsite peržiūrėti trumpą kurso ištrauką.

Dėmesio! Visa mokymų medžiaga bus pasiekiama tik prisijungus prie asmeninės Well You paskyros. Įvykdžius pirkimą, visą mokymų medžiagą rasite savo paskyroje.

145,00 

Kaina su mokesčiais.

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą mano turinį apie holistinę sveikatą, mitybą, specialius pasiūlymus bei naujausius kursus!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!