Stresas + Cukraus šuoliai - Well You

Stresas + Cukraus šuoliai

Šis paketas – puiki pradžia savęs pažinimui! Ypatingai tiks tiems, kurie priskiria save „šiuolaikiniams žmonėms” – daug veikiantiems, daug dirbantiems ir ne visada spėjantiems pagalvoti apie save! Pirmiausia, suvoksime kaip stresas ir jo padariniai veikia mūsų mentalinę sveikatą ir susiesime, kad cukraus lygio disbalansas yra toks pats nematomas streso faktorius. Cukraus lygio stabilizavimo svarbos paskaitoje sužinosime kodėl tiek daug žmonių turi priklausomybę cukrui, labai aiškiai suprasime kodėl svarbu sekti cukraus kraujyje rodiklius ir kaip tai mus veikia mums net nenutuokiant.

Šį paskaitų rinkinį sudaro: streso ir cukraus lygio stabilizavimo svarbos paskaitos. Paspaudę ant kiekvienos iš šių paskaitų būsite nukelti į konkrečios paskaitos aprašymą bei galėsite peržiūrėti trumpą kurso ištrauką.

Dėmesio! Visa mokymų medžiaga bus pasiekiama tik prisijungus prie asmeninės Well You paskyros. Įvykdžius pirkimą, visą mokymų medžiagą rasite savo paskyroje.

90,00 

Kaina su mokesčiais.

Well You naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite tik prenumeratoriams kuriamą mano turinį apie holistinę sveikatą, mitybą, specialius pasiūlymus bei naujausius kursus!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!